İftihar tablosu

Muzaffer GÜLER

 Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın GÜLER; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olup, halen  Ankara’da yaşamakta ve özel sektörde çalışmaktadır.
 Hakkı SARIÇAM

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın SARIÇAM; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.
 Halen Erzurum İbrahim Hakkı Devlet hastanesinde Acil hekimi olarak görev yapmaktadır.
İlhami  SARIÇAM

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın SARIÇAM; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

İlhami SARIÇAM; Milli Eğitim Bakanlığında müfettiş olarak görev yapmaktadır.


Özdoğan SARIÇAM

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın SARIÇAM; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen Jandarma Genel Komutanlığında Uzman Jandarma Çavuş olarak görev yapmaktadır.


İhsan DOĞAN

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın DOĞAN; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Polis memuru olarak görev yapmaktadır.


İsmail DOĞAN

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın DOĞAN, Polis memuru olarak görev yapmaktadır.


Hayati GÜL

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın GÜL; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen  Akdağmadeninde yaşamakta ve bir kamu kuruluşunda şef olarak görev yapmaktadır. 


Feridun  GÜL

 Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın GÜL; İlk ve orta okul eğitimini Almanyada lise eğitimini  ise   Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen  Akdağmadeninde yaşamakta ve Gardiyan olarak görev yapmaktadır.


Ömer DOĞAN 

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın DOĞAN; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Polis memuru olarak görev yaptığı Gaziantep ilinde kolundan vurulması sonucu emekliye ayrılmıştır.Şahin DOĞAN

 Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın DOĞAN; Halen Polis memuru olarak görev yapmaktadır.


Alper KARAÇAM

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın KARAÇAM ilk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Şu anda Van ilinde Öğretmen olarak görev yapmaktadır.Seçmen SARIÇAM

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın SARIÇAM; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen  Antalya'da ikamet etmekte ve Asat daire başkanlığında insan kaynakları müdürü olarak görev yapmaktadır. Ertuğrul SARIÇAM

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın SARIÇAM; İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla Davulbaz Köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.  Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunu olan Ertuğrul SARIÇAM  Halen  Akdeniz Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğünde Kamu personeli olarak görev yapmaktadır.Hasan KARAÇAM

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın Karaçam İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen Sivas ili Sızır ilçesinde Orman Muhafaza Memuru olarak görev yapmaktadır.

 Sait KILIÇ

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın KILIÇ İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen Elazığ  İlinde Uzman Jandarma çavuş olarak görev yapmaktadır.
 Mehmet DOĞAN

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın Mehmet DOĞAN İlk, orta ve lise eğitimini   Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen Yozgat ili Sorgun ilçesinde Tarih öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

  


 Emine ŞAHBAZ GÜN

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın Emine ŞAHBAZ GÜN İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Kafkas Üniversitesi İşletme mezunu olup, halen Akdağmadeni Adalet Sarayında zabıt katibi olarak görev yapmaktadır.Fazıl DOĞAN

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın Fazıl Doğan  İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla Davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen Din görevlisi olarak görev yapmaktadır.Abdul Kadir YILMAZ

 Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın  Abdul Kadir YILMAZ   İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla Davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen Din görevlisi olarak  görev yapmaktadır.Bedrettin TÜMTÜRK

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın Bedrettin TÜMTÜRK  İlk, orta ve lise eğitimini  sırasıyla Davulbaz köyü ve  Akdağmadeni’nde tamamlamıştır.

Halen Din görevlisi oalrak  görev yapmaktadır. Muhterem ŞAHİN

1970’te Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesine bağlı Davulbaz Köyü’nde doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi Akdağmadeni İmam-Hatip Lisesi’nde, yükseköğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde okudu.
Üniversite yıllarında kültürel, sanatsal ve sosyal etkinliklerde aktif görev aldı. Çınar Gençlik dergisi’nin yayın koordinatörlüğünü, Akdağmadeni’nin Sesi dergisinin genel yayın yönetmenliğini, Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı’nın genel merkez müdürlüğünü yaptı. Ankara ve İstanbul’da yayın yapan Bayrak FM’de “Şadırvan” ve “Gönül İklimi” adındaki edebiyat programlarını hazırlayıp sundu.
Öğretmenliğe Mersin-Gülnar Lisesi’nde başladı. Daha sonra sırasıyla şu kurumlarda çalıştı: Aksaray İstanbul Dershanesi, Bilge Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu (Müdür), Çorum Final Dergisi Dershanesi, Uğur Dershanesi, Demer-Birey Dershanesi, Amasya Bahçeşehir Koleji.
Serdem Yayınları’nı kurdu, sınavlara yönelik yayın çıkardı. Halen Osmancık Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Bayrak, Çınar, Güneysu, İnsanlığa Çağrı, Gençliğin Sesi (Kültür Bakanlığı yayını), Ortak Çizgi, Diyanet Çocuk, Gürses, Akdağmadeni’nin Sesi, Milli Gazete, Erciyes, Altınoluk, Yeni Asya, Gündüz, Şafak Çocuk, Sızıntı, Sevgi Yolu, Maki, Birikim, Aşkın E Hali, Hale gibi dergi ve gazetelerde şiirleri, denemeleri ve hikayeleri yayımlandı.
Güneysu (Osmaniye), Diyanet (Ankara), Çınar (Ankara, Bursa) ve Sürmeli (Yozgat) Şiir Şölenlerine katıldı. “Burası Bozok Yaylası” ve “Son Ders” adlı şiirleri iki farklı yarışmada birinciliğe layık görüldü.
Dolunay Şiir Antolojisi, Yozgat Şair ve Yazarlar Ansiklopedisi, Günümüz Şairleriyle Gülşende Hasbihâl (Mülakatlar), Sevgi Yolu Şiir Antolojisi adlı kitaplarda yer aldı.
Yayımlanmış Eserleri:
1-Yüreğim Yayla Çiçeği (şiir) (Bayrak Yayınları)
2-KPSS Türkçe Soru Bankası (FDD Yayınları)


Halen Çorum ili Osmancık Lisesinde Edebiyat Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.Kürşad DOĞAN

Köyümüz nüfusuna kayıtlı olan sayın Kürşad DOĞAN  ilk Okul ve Lise öğrenimini sırasıyla Davulbaz Köyü ve Akdağmadeni ilçesinde tamamlamıştır.
Halen Akdağmadeni İlçesinde ikamet etmekte ve Akdağmadeni Devlet Hastanesinde Hasta Kabul Memuru olarak görev yapmaktadır. Lokman TÜMTÜRK

İlk okulu kirsin kavağı köyünde orta okulu Oluközü kasabasında liseyi Yozgat Anadolu imam hatip lisesinde üniversiteyi Ankara ilahiyat fakültesinde lisans eğitim ile ön lisans eğitimini Eşkişehir önlisans ilahiyatta okumuş ve şuanda Davulbaz köyünde imam hatiplik görevini icra etmektedir
Bu  listede yerinizi almak  için      buraya     tıklayınız....!


Yorumlar  

 
+2 #7 Hakkı SARIÇAM 2012-06-18 02:29 Bu listeye girmek için soyadının sarıçam olması gerekmiyor.sadece az yada cok birşeyler basarmak gerekiyor ki insanlar sizinle iftihar etsin. Demekki bunu saricamlar yapmiski isimleri burada yer almış ve ayrıca kendi ismiminde buraya yazılmasını kimseye söylemiş değilim. Saygılarımla. Dr. Hakkı sarıçam Alıntı
 
 
0 #6 yalçın doğan 2010-10-16 21:11 evet coşkun allah nasib ederse ben de niyetliyim Alıntı
 
 
0 #5 Derviş GÜL 2010-07-28 19:10 Yok Sevgili Burhan kardeşim soyadı illaki SARIÇAM olacak diye bir şartımız yok, zaten yukarıda sadece SARIÇAM değil DOĞAN, KILIÇ, GÜLER, GÜL hatta senin soyadın olan KARAÇAM bile var bizim sitemiz kitlesel bir site, dikkatini çektiyse Fotograf albümlerinde bizim köylüye ait kim varsa resmini toparlamaya çalıştık kişisel bir site olamdığımız için. Bu İftihar tablosu için de geçerli ben bildiklerimi yazdım bazıları bana mail yoluyla ulaştı bizi de yaz diye. Yazamadıklarımı ne iş yaptıkları hakkında bilgi sahibi olmadıklarımı ise sizler bana yazacaksınız ki bende yayınlayabileyi m. Bizim köyümüzün insanı olsun yeterli soy adı GÜLER olmuş SARIÇAM olmuş önemli değil yeterki bizim köyümüzün insanı olsun. Sitemizde benimle iletişim kurabileceğin bir sürü seçenek var hangisinden istersen yaz ben yayınlarım. Kendine iyi bak görüşmek üzere. Alıntı
 
 
+1 #4 Karacam Burhan 2010-07-28 16:45 bizimde gururduydugumuz insanlar var biz nasil ekleyecez bu sayfaya
illa soyadinin saricam olmasimi lazim iftahar taplasuna gecmek icin
Alıntı
 
 
+1 #3 zeynep özhan 2010-04-09 23:24 slm bu site cok güzel olmus yapanlara cok tesekkür edrim Alıntı
 
 
+1 #2 üzeyir kafadar 2010-01-16 23:49 slm davulbazlılar bu site çok güzel olmuş emegi geçenlerden Allah razı olsun Alıntı
 
 
+1 #1 coskun dogan 2009-08-05 13:08 aşıkgilin uşaklarada polislik yakışıyo haniiiiiiii Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

ÜYE GİRİŞİ


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?
Kayıt Ol Kayıt Ol
Not: Kayıt işleminden sonra Activasyon maili ulaşmadıysa Önemsiz postaları Kontrol ediniz.

KİMLER ÇEVRİMİÇİ

Yok

ZİYARETÇİ SAYACI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün85
mod_vvisit_counterDün320
mod_vvisit_counterBu hafta1781
mod_vvisit_counterBu ay1069
mod_vvisit_counterToplam838226

SPONSORLARIMIZ

SON EKLENEN FOTOGRAFLAR

AYKAN & FERDANE KAFA...
Image Detail
HAMZA KAFADAR (AYKAN...
Image Detail
SUVEYDA KAFADAR (AYK...
Image Detail
ZEKİYE & DİLAVER KAF...
Image Detail
ESMA, MÜZEYYEN, ESRA
Image Detail